Aptuvenās cenas norādītas tikai reģistrētajiem lietotājiem,bez Jūsu klienta atlaidēm! Lai iegūtu precīzas cenas, lūdzu, sazinieties ar SIA RAGS pasūtījumu daļu!
Tālr.: 67808780

Par mums

SIA „RAGS” ir auto krāsu, palīgmateriālu, auto ķīmijas un instrumentu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums.

SIA „RAGS” savu darbību uzsāka 1993. gadā. No sākotnēji maza uzņēmuma SIA „RAGS” ir kļuvis par lielāko auto krāsu nozares vairumtirgotāju Latvijā un Baltijā.

Mūsu klienti ir pazīstami auto servisi, lielas auto krāsotavas, auto dīleri, kā arī vairāki simti mazas auto krāsotavas un veikali visā Latvijā, Baltijā un NVS valstīs.

Klientu ērtībām esam izveidojuši veikalu ķēdi visā Latvijā, šobrīd darbojas 12 veikali, kur materiālus ir iespējams iegādāties mazumtirdzniecībā.

Viens no mūsu attīstības rādītājiem ir mūsu partneru lielais tīkls, sākot ar Eiropu un beidzot ar NVS valstīm, tāpēc arvien esam atvērti sadarbībai ar jauniem klientiem.

Savas pastāvēšanas laikā esam uzkrājuši pietiekami lielu pieredzi un veiksmīgi sadarbojamies ar gandrīz 50 plaši pazīstamiem ražošanas uzņēmumiem Eiropā, Amerikā un Āzijā. Mēs esam pārliecināti par savu piegādātāju ražoto produktu kvalitāti, kas ir viens no noteicošajiem faktoriem mūsu piedāvājumā.

Mūsu mērķis ir maksimāli apmierināt savu klientu vēlmes un vajadzības, tādejādi stimulējot klienta biznesa attīstību.

Rags Interneta veikals © 2019.
Apmeklējiet arī firmas mājas lapu www.rags.lv
Veikalu izstrādāja: Uspot