Globo

2003. gadā SIA „RAGS” saviem klientiem sāka piedāvāt preču klāstu ar nosaukumu „GLOBO”, kas ir mūsu firmas izstrādāta un starptautiski atzīta un sertificēta preču zīme.

Balstoties uz mūsu vairāk kā 20 gadus ilgo intensīvo darba pieredzi un veiksmīgajiem produktu testu rezultātiem, mēs atlasījām pašus labākos un pieprasītākos auto remonta materiālus, ko esam iekļāvuši „GLOBO” preču sortimentā. Mūsu produkti ir laboratoriski pārbaudīti un pilnībā piemēroti mūsu reģiona klimatiskajiem apstākļiem.

„GLOBO” tiek piedāvāts 2 kvalitātes līmeņos:
  • Globo – plašs auto remonta materiālu klāsts par labu cenu,
  • Globo Profy – kvalitatīvi auto remonta materiāli profesionāļiem.

Šobrīd preču klāstā ir gatavās auto krāsas, lakas, cietinātāji un šķīdinātāji, gruntis un filleri, špakteles, pretkorozijas līdzekļi, stiklu līmes un hermētiķi, līmlentes un abpusējās līmlentes, papīra dvieļi, roku mazgāšanas līdzekļi, profesionālā auto kosmētika un pulēšanas pastas un ripas.

Globo un Globo Profy materiāli ir piemēroti gan profesionālam, gan individuālam auto remontam.

Teicama kvalitāte un laba cena ir galvenās „GLOBO” produkcijas īpašības un tieši tāpēc tie ir tik pieprasīti Latvijas tirgū.

Kopš 2004. gada SIA „RAGS” ļoti veiksmīgi ir uzsācis un attīstījis eksportu uz Baltijas valstīm, Krieviju, Ukrainu un Baltkrieviju, kur pamatā tiek pārdoti „GLOBO” materiāli.

Auto krāsošanas un remonta materiāli ar preču zīmi „GLOBO” ik pa laikam tiek papildināti ar jauniem produktiem uzklausot mūsu klientu vēlmes un vajadzības, bet tai pat laikā vienmēr tiek veikta rūpīga tirgus izpēte un analīze, kas mums dod pārliecību par šādu produktu ieviešanas nepieciešamību

Nemainīgi stabila kvalitāte ir galvenais „GLOBO” raksturojošais veiksmīgas pārdošanas rādītājs!

Rags

Каталог товаров

Этот каталог товаров отображает большую часть ассортимента складской продукции. Чтобы ознакомиться с полным ассортиментом продукции, посетите наш интернет-магазин

Скачать

Aкции

Распродажа лаков Globo MS

Divkomponentu MS akrila laka divslāņu krāsošanai. Lakai piemīt augsta spīduma pakāpe. Pēc nožūšanas labi pulējama.

Читать далее

Наши партнеры

3M
Drester
Hutchings & Harding
Glasurit
Filtrair
Sikkens
Brunox
Vaber
Fidi
Total
Dynacoat
AkzoNobel
Norton
Gekatex
Yoki Star

Наши контакты

  • Адрес: Džūkstes 1, Riga, Latvija, LV-1004
  • Телефон: +371 67 808 780 | +371 26 542 777
  • Факс: +371 67 606 412
  • Э-почта:

Подписаться на рассылку

Подписаться на рассылку, чтобы всегда получать самую свежую и актуальную информацию