Aptuvenās cenas norādītas tikai reģistrētajiem lietotājiem,bez Jūsu klienta atlaidēm! Lai iegūtu precīzas cenas, lūdzu, sazinieties ar SIA RAGS pasūtījumu daļu!
Tālr.: 67808780

Privātuma politika

Šie privātpersonas datu aizsardzības noteikumi attiecas uz uzņēmuma SIA „RAGS” mājas lapām. Apmeklējot un izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat šiem privātpersonas datu aizsardzības noteikumiem.

SIA „RAGS” dod iespēju mājas lapas apmeklētājiem reģistrēties kā lietotājiem. Reģistrējoties kā lietotājam, jāievada personiski dati par sevi (piemēram, vārds, e-pasta adrese, tālrunis u.tml.). SIA „RAGS” izmanto šo informāciju, lai dotu iespēju lietotajam veikt pasūtījumus, izveidot un pārvaldīt savu darījumus un to vēsturi.

Visus ievadītos datus Jums ir tiesības un iespējas vēlāk izmainīt vai izdzēst bez papildus saskaņošanas. SIA „RAGS” var izmantot lietotāja personiskos datus, lai sazinātos ar konkrēto lietotāju, informētu lietotāju par darījumu virzību, papildus atlaidēm vai jaunām precēm un pakalpojumiem.

Pirms jebkura pasūtījuma un preču vai pakalpojumu piegādes SIA RAGS ir tiesības pārbaudīt visu norādīto datu atbilstību realitātei un vajadzības gadījumā sazināties lai precizētu. SIA RAGS atseko datus par reģistrēto lietotāju apmeklējumiem un pakalpojumu izmantošanu.

Rags Interneta veikals © 2021.
Apmeklējiet arī firmas mājas lapu www.rags.lv
Veikalu izstrādāja: Uspot